Ochrona treści

Ochrona prawna

Wiadomości zamieszczone na stronie haluksy-stop.pl opublikowane są w dobrej wierze. Artykuły przeznaczone są dla osób zainteresowanych tematyką strony oraz chcących uzupełnić nabyte wcześniej informacje. Treści nie mogą stanowić zamiennika profesjonalnej porady lekarskiej.

Chociaż artykuły przygotowywane są w oparciu o ogólnodostępne badania, to powstały one w wyniku subiektywnej perspektywy i doświadczenia redaktora.

Nie ponosimy odpowiedzialności za zdarzenia powstałe na skutek korzystania z zamieszczonych na stronie informacji. Treści umieszczone w witrynie internetowej nie zastąpią konsultacji ze specjalistą i nie mogą być traktowane jako baza do leczenia lub diagnozowania swoich dolegliwości. Wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia zalecamy skonsultować z lekarzem.

Ochrona praw autorskich

Zamieszczone na stronie haluksy-stop.pl informacje podlegają pod przepisy prawa autorskiego oraz przepisy prawa własności intelektualnej.

Nie wyrażamy zgody na ich kopiować, publikowanie oraz udostępnianie niezgodne z powyższymi przepisami bez uzyskania wcześniejszej zgody administracji witryny (skontaktować można się z nami poprzez podstronę Kontakt.

Dozwolone jest linkowanie do treści opublikowanych na portalu haluksy-stop.pl